Iespēja piedalīties BaltPharm Forum 2024 Pērnavā, Igaunijā!

Iespēja piedalīties BaltPharm Forum 2024 Pērnavā, Igaunijā!

Cienījamie, kolēģi!  

Esam saņēmuši Igaunijas Farmācijas biedrības ielūgumu jau pavisam drīz, 12.-14. aprīlī, Latvijas farmācijas jomas speciālistiem piedalīties BaltPharm Forum 2024 Pērnavā, Igaunijā!


BaltPharm Forum (BPhF) 2024 tēma: 

“Ensuring the availability of medicines in crisis situations”.


Šī gada BPhF no Latvijas iespējams piedalīties 30 cilvēku lielai delegācijai. Latvijas Farmaceitu biedrība organizē vienotu Latvijas pārstāvju reģistrēšanu pasākumam, un šobrīd Latvijas delegācijas satāvā ir vēl aptuveni desmit brīvu vietu. Tādēļ vēlamies aicināt interesentus iepazīties ar informāciju par šī gada BPhF un pieteikt dalību pasākumam līdz 02.04.2024.!


Papildu informācija un pasākuma programma
 ŠEIT!

 

Dalības maksa šī gada BPhF 189EUR no personas, kas iekļauj:
      • divas naktis viesnīcā*;
      • konferences aktivitātes;
      • ēdināšanu, kafijas pauzes;
      • dalību foruma atklāšanas vakariņās;
      dalību Gala vakarā;
      • ekskursiju pa Pērnavu. 

Pieteikties iespējams rakstot uz e-pastu monta@farmaceitubiedriba.lv, norādot savu vārdu, uzvārdu, telefona numuru, e-pasta adresi un vai dalības maksu veiksiet pats vai par jums maksās juridiska persona! Nepieciešamības gadījumā varam izrakstīt rēķinu juridiskai personai (nepieciešami rekvizīti). Savu dalību BPhF 2024 nepieciešams pieteikt iespējami ātri, jo vietu skaits ir ierobežots un dalībnieki tiks apstiprināti pieteikšanās secībā! 

 

Kopīgs transports Latvijas delegātiem uz Pērnavu organizēts netiks, bet no Rīgas uz Pērnavu ir ļoti ērta un cenas ziņā draudzīga autobusu satiksme (FlixBusLuxExpressEcolines) – autoosta ir 15min gājiena attālumā no viesnīcas, kurā notiks pasākums. Protams, iespējams uz pasākumu doties  ar personīgo transportu vai sakoordinēties vairākiem cilvēkiem vienā auto. Gadījumā, ja vēlaties piedalīties forumā, bet nav iespējams pašam nokļūt uz konferences norises vietu, LFB var palīdzēt ar transporta piemeklēšanu. 

*Lūdzam rēķināties, ka dalības maksā iekļauta nakšņošana divvietīgā viesnīcas numuriņā, tādēļ, ja vēlaties istabiņā būt ar konkrētu citu konferences dalībnieku, par to nepieciešams informēt savā pieteikumā.

Uz augšu
Atpakaļ
Pēdējās izmaiņas 2024. gada 25. martā, plkst. 14:46
Teksta izmērs A A A
LV | EN
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies").
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. Labi