Vijas Eniņas balvas farmācijā 2021. gada laureāti

Maiga Liepiņa

Apbalvojums pasniegts par mūža veikumu farmaceitiskās aprūpes pieejamības nodrošināšanā Salacgrīvā - aptiekas pakalpojumu attīstīšanu mazpilsētā; nestandarta risinājumu realizēšanu aptiekas darbības nodrošināšanai un farmaceita profesionālās darbības uzturēšanai; par principiālu nostāju un aktīvu sava viedokļa aizstāvēšanu farmācijas nozarei būtiskos jautājumos.

Inga Gūtmane

Apbalvojums pasniegts par ieguldījumu RSU Klīniskās farmācijas maģistratūras studiju programmas attīstībā un šo speciālistu popularizēšanā stacionārās veselības aprūpes ietvaros, par aktīvu iesaistīšanos tālākizglītības projektu izveidē farmācijas speciālistiem, to realizēšanā, par nozīmīgu ieguldījumu LFB un LFB Slēgta tipa aptieku sekcijas darbībā.

Ilze Kalve

Apbalvojums pasniegts par ieguldījumu farmaceitu sertifikācijas procesa uzturēšanā, procedūru sakārtošanā, veiksmīgu komisijas darba vadību, par atbalstu dažādiem LFB projektiem un aktīvu līdziesaisti daudzu gadu garumā.

Agnese Ritene

Apbalvojums pasniegts par ieguldījumu iedzīvotāju farmaceitiskajā aprūpē, par farmaceita profesijas prestiža celšanu un sabiedrības izglītošanu, par veiksmīgu biznesa un profesionālo interešu apvienošanu, par līdzdalību vietējās pašvaldības darbā, veidojot farmaceita kā sociāli atbildīgas profesijas tēlu, par sadarbību ar LFB un tiešu līdziesaisti biedrības darbā.

Sigita Čulkstena

Apbalvojums pasniegts par  ieguldījumu iedzīvotāju farmaceitiskajā aprūpē, par farmaceita profesijas prestiža celšanu un sabiedrības izglītošanu, par  profesionalitāti sadarbojoties ar citiem veselības aprūpes speciālistiem, par veiksmīgu biznesa un profesionālo interešu apvienošanu, par ieguldījumu jauno speciālistu sagatavošanā, par ētikas principu nozīmīguma popularizēšanu farmācijas speciālistu vidū.

Uz augšu
Atpakaļ
Pēdējās izmaiņas 2021. gada 9. decembrī, plkst. 13:53
Teksta izmērs A A A
LV | EN
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies").
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. Labi