LFB tiešsaistes konference 2021.gada 17. septembrī?v=1631982893

LFB tiešsaistes konference 2021.gada 17. septembrī

Latvijas Farmaceitu biedrība aicina  farmācijas speciālistus uz LFB konferenci "Eksperti par aktuālo pieredzi Covid-19 diagnostikā un terapijā", kur runāsim par svarīgiem un sarežģītiem jautājumiem mūsdienu farmaceitiskās aprūpes kontekstā.  Konference notiks tiešsaistē vietnēkursi.mic.lv. 

Profesore A. Krūmiņa sniegs ieskatu galveno vīrusinfekciju ierosinātāju raksturojumā, diagnostikas iespējās un ārstēšanā, kā arī izglītos par profilaktisku pasākumu nozīmi vīrusu izraisītu infekciju ierobežošanā. Farmaceite D. Sadovska savukārt iepazīstinās ar SARS-CoV-2 vīrusa diagnostikas iespējām un skrīninga metodēm. Otolaringologs O. Sokolovs-Karijs

Izmantojiet iespēju pieteikties kursiem (pēdējā grupa)!

ESF projekta Nr.9.2.6.0/17/1/001 “Ārstniecības un ārstniecības atbalsta personāla kvalifikācijas uzlabošana” ietvaros, kursiem  «Labas ražošanas prakses piemērošana zāļu izgatavošanā aptiekās», kas 2021. gada 9. un 16. septembrī notiks attālināti ZOOM platformā ir pēdējā reize (tiek komplektēta pēdējā grupa). Aicinām pieteikties visus interesentus.

Pieteikties uz kursiem iespējams, aizpildot pieteikumu ESF projekta Nr. 9.2.6.0/17/I/001 vienotajā reģistrācijas sistēmā: https://www.mitto.me/rsu-macibu-programma/registreties

Izgītības programma pieejama šeit:

Mūžībā devies  LFB biedrs, profesors Juris Rotbergs?v=1631982894

Mūžībā devies LFB biedrs, profesors Juris Rotbergs

7. jūnijā mūžībā devies farmaceits, ilggadējs Rīgas Stradiņa universitātes Farmācijas fakultātes profesors, Latvijas Farmaceitu biedrības biedrs Juris Rotbergs (1938.-2021.).

Lielisks kolēģis ar gaišu galvu, nav sevi nekad virzījis priekšplānā, bet vienmēr uzklausījis, devis padomus, ļoti inteliģents - tā par viņu saka apkārtējie cilvēki. Arī studentu vidū profesors bija atzīts, allaž

Mūžībā devies LFB Goda biedrs Valdis Jākobsons?v=1631982894

Mūžībā devies LFB Goda biedrs Valdis Jākobsons

Šā gada 7.maijā mūžībā devies ilggadējs Latvijas Farmaceitu biedrības (LFB) valdes loceklis, LFB Goda biedrs, bijušais farmācijas uzņēmuma “Grindeks” vadītājs Valdis Jākobsons (1938-2021).

V. Jākobsons 1982. gadā absolvējis Latvijas Universitātes Ekonomikas fakultāti industriālās

Turpinās ESF finansēto kursu norise 12., 15., 20. un 22.maijā

Turpinās ESF finansēto kursu “Aktuālie procesi drošai zāļu apritei stacionārajās iestādēs” norise, tuvākie datumi - 2021. gada 12., 15., 20., 22.maijs.

Programma šeit.

Dalība apmācībās ir bez maksas un paredzēta visiem farmācijas speciālistiem, kas strādā stacionārās ārstniecības iestādēs, kā arī citiem medicīnas darbiniekiem, kas nodarbojas ar zāļu aprites organizēšanu, un speciālistiem lieltirgotavās un zāļu ražošanas uzņēmumos, kuri sadarbojas ar ārstniecības iestādēm, nodrošinot zāļu piegādes.

Pieteikšanās ir elektroniski: https://www.mitto.me/rsu-macibu-programma/registreties norises plānota tiešsaistē (platformā ZOOM).

Pašlaik rudenī (oktobrī) plānota tikai vēl viena grupa, tādēļ izmantojiet iespēju pieteikties šobrīd.

Lūdzu izmantojiet iespēju piedalīties apmācībās attālināti, ietaupot līdzekļus un laiku ceļam.