Vijas Eniņas balvas farmācijā 2017. gada laureāti


Otīlija Badune

Apbalvojums pasniegts par aktīvu līdzdalību Latvijas Farmaceitu biedrības dibināšanā un biedrības tālākā darbā, par atbalstu Latvijas Farmaceitu biedrības mērķiem, regulāru iesaistīšanos biedrības nosprausto uzdevumu izpildē.

Sandra Bērziņa

Apbalvojums pasniegts par līdzdalību Latvijas Farmaceitu biedrības dibināšanā, LFB un starptautisko nevalstisko organizāciju sadarbības izveidošanu, uzturēšanu un attīstīšanu (FIP; PGEU), par starptautisku projektu koordinēšanu, citu valstu nevalstisko organizāciju pieredzes apzināšanu un pārņemšanu Latvijā, par LFB reprezentēšanu gan starptautiskā, gan vietējā līmenī.

Vizma Viksna

Apbalvojums pasniegts par aktīvu līdzdalību Latvijas Farmaceitu biedrības darbā, par atbalstu LFB mērķiem, iesaistīšanos biedrības nosprausto uzdevumu izpildē, par aktīvu līdzdalību farmācijas likumdošanas iniciatīvās, par augsta līmeņa farmaceitiskās aprūpes nodrošināšanu  aptiekās un farmācijas speciālistu lomas attīstīšanu, nostiprināšanu veselības aprūpē.

Dace Ķikute

Apbalvojums pasniegts par starptautiska farmaceitiskās aprūpes projekta organizēšanu un realizēšanas koordinēšanu, par ilgstošu aktīvu līdzdalību Latvijas Farmaceitu biedrības darbā, par LFB Farmaceitiskās aprūpes stratēģiskās padomes darba organizēšanu, aktīvu līdzdalību farmācijas likumdošanas iniciatīvās un atbalstu LFB, kā arī par līdzdalību sadarbības stiprināšanā ar citu valstu farmācijas jomas nevalstiskajām organizācijām.

Dace Mačuka

Apbalvojums pasniegts par aktīvu līdzdalību Latvijas Farmaceitu biedrības darbā,  par atbalstu LFB mērķiem, regulāru iesaistīšanos biedrības nosprausto uzdevumu izpildē, par ieguldījumu farmaceita profesionālās neatkarības saglabāšanā un prestiža uzturēšanā, par aktīvu līdzdalību farmācijas likumdošanas iniciatīvās, par augsta līmeņa farmaceitiskās aprūpes nodrošināšanu un sniegto atbalstu citu aptieku kolēģiem būtisku profesionālo jautājumu risināšanā.

Uz augšu
Atpakaļ
Pēdējās izmaiņas 2022. gada 17. maijā, plkst. 11:51
Teksta izmērs A A A
LV | EN
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies").
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. Labi