Sveicam un lepojamies ar LFB apbalvojuma "Gada farmaceits 2018" laureātiem!

Sveicam un lepojamies ar LFB apbalvojuma

LFB apbalvojums Gada farmaceits 2018. gada 9. novembra LFB rīkotajā Gada konferencē tika pasniegts:

Baiba Duncītei – Benu aptiekas 53 vadītājai, Rīgā – par līdzdalību speciālistu jaunās paaudzes darba audzināšanā, par LFB tradīciju uzturēšanu, noorganizējot Benu aptieku basketbola komandu, par pozitīvisma gara uzturēšanu savā kolektīvā, klientos.

Ievai Virzai – Mēness aptieka 99 farmaceitei, Rīgā – par godprātīgu profesionālo darbību un ieguldījumu iedzīvotāju izglītošanā plašsaziņas līdzekļos.

Inesei Sviestiņai – BKUS klīniskajai farmaceitei, BKUS Slēgta tipa aptiekas vadītājas vietniecei – par sasniegumiem slimnīcu farmaceita lomas stiprināšanā starptautiskā mērogā, par būtisku ieguldījumu klīniskā farmaceita prestiža stiprināšanā.

Ingai Gūtmanei – Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas aptiekas vadītājai – piešķirts par nozīmīgu ieguldījumu farmācijas speciālistu izglītošanā, klīnisko farmaceitu maģistratūras programmas attīstībā, minētās profesijas prestiža stiprināšanā veselības aprūpē, par aktīvu līdzdalību LFB darbā, organizācijas stiprināšanu.

Innai Sigņejevai Podžukai –  Daugavpils psihoneiroloģiskās slimnīcas slēgta tipa aptiekas vadītājai – par ieguldījumu programmas Palma Medikal ieviešanā un efektīvā medicīnas personāla apmācīšanā, par godprātīgu profesionālo darbību un farmaceita profesijas nozīmīguma stiprināšanu sabiedrībā

Oksanai Grīnbergai – Benu aptiekas 21 vadītājai, Ventspilī – par līdzdalību speciālistu jaunās paaudzes darba audzināšanā, par lieliskas sadarbības izveidošanu starp ārstiem un farmaceitiem, tās tālāku attīstīšanu un aktīvu līdzdalību LFB aktivitātēs, projektos.

Sanitai Āboliņai – Latvijas aptiekas 16 vadītājai, Skrundā – piešķirts par līdzdalību speciālistu jaunās paaudzes darba audzināšanā, par būtisku ieguldījumu farmācijas speciālistu un iedzīvotāju izglītošanā, par veiksmīgas sadarbības izveidošanu ar ārstiem, tās attīstīšanu.

Zanei MelbergaiSIA Euroaptieka aptieku tīkla kvalitātes vadītājai – par farmaceita lomas stiprināšanu savā aptiekas uzņēmumā, ieguldījumu speciālistu un iedzīvotāju izglītošanā par jautājumiem, kas saistīti ar veselības aprūpi, izglītojošu projektu organizēšanu, par aktīvu līdzdalību LFB projektos.

Ilzei Jaudzemei – Apotheka 53 aptiekas vadītājai, Ogrē – par līdzdalību speciālistu jaunās paaudzes darba audzināšanā un farmācijas speciālistu izglītošanā.

Ilzei Krīgalei – Barkavas aptiekas vadītājai, Madonas novadā – piešķirts par aktīvu sabiedrības izglītošanu veselības uzturēšanas jautājumos, par būtisku ieguldījumu farmaceitiskās aprūpes pieejamības nodrošināšanā lauku iedzīvotājiem un par aktīvu līdzdalību LFB tradīciju uzturēšanā.

Fotoattēli pieejami šeit.

Uz augšu
Atpakaļ
Pēdējās izmaiņas 2018. gada 14. novembrī, plkst. 12:19
Teksta izmērs A A A
LV | EN
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies").
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. Labi