Onkoloģisko farmaceitu sekcija aicina interesentus pieteikties ECOP konferencei

Onkoloģisko farmaceitu sekcija aicina interesentus pieteikties ECOP konferencei

Latvijas Farmaceitu biedrības Onkoloģisko farmaceitu sekcija aicina visus interesentus iepazīties ar informāciju un pieteikties Eiropas Onkoloģijas farmaceitu kongresam ECOP 5 (5th European Conference of Oncology Pharmacy), kas norisināsies no šī gada 30.jūnija līdz 2.jūlijam Hamburgā, Vācijā.

 

Konferences mērķauditorija - atvērta un slēgta tipa aptieku farmaceiti, slimnīcās strādājošie un klīniskie farmaceiti, onkoloģiskie farmaceiti u.c. Konferencē būs iespēja smelties zināšanas par aktualitātēm onkoloģisko saslimšanu ārstēšanā un farmaceitu lomu tajā. Konferences laikā norisināsies simpoziji, semināri, lekcijas un darba grupas, kā arī būs iespēja iepazīties ar stenda referātiem. Konferences zinātniskajā daļā tiks prezentēts arī darbs par onkoloģiskajiem pagatavojumiem bērniem, kura izstrādē piedalījusies LFB Onkloģisko farmaceitu sekcijas vadītāja Svetlana Buraja.


Vairāki informācijas par konferenci atradīsiet šeit.

Farmācijas speciālistiem, kas ieinteresēti onkoloģijas tēmā un farmaceita lomā onkoloģisko saslimšanu pacientu ārstēšanā, ieskām iepazīties arī arī Onkoloģisko farmaceitu sekcijas darbu un papildināt sekcijas dalībnieku pulku! Vairāk informācijas skatīt šeit.

Uz augšu
Atpakaļ
Pēdējās izmaiņas 2022. gada 13. maijā, plkst. 11:11
Teksta izmērs A A A
LV | EN
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies").
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. Labi