Noslēdzies apmācību cikls onkoloģijas farmācijā

Sestdien, 21. oktobrī, viesnīcā "Monika" Rīgā notika trešā un noslēdzošā onkoloģijas farmācijas apmācību kursa daļa, kas tapa pēc Latvijas Farmaceitu biedrības (LFB) Onkoloģisko farmaceitu sekcijas (OFS) iniciatīvas. Kursa pamatā tika izmantoti Eiropas Onkoloģijas farmaceitu biedrības sagatavoti mācību materiāli, kas pirmo reizi tulkoti un pielāgoti Latvijas farmaceitu auditorijai. Attalināto nodarbību laikā noklausījušies lekcijas visdažādākajās aktuālās, ar onkoloģiju saistītās jomās, dalībnieki šoreiz priecājās tikties klātienē un pārrunāt attālināti apgūto materiālu.

LFB OFS organizēto apmācību programmā bija gan lekcijas, gan seminārs par praktisko onkoloģijas farmāciju, tika rēķināti uzdevumi, risināti klīniskie gadījumi par ambulatorajiem un stacionārajiem pacientiem, kā arī dienas noslēgumā tika organizēta praktiskā darba daļa, kur dalibnieki, tērpušies aizsarghalātos, pagatavoja savu, iespējams, pirmo "ķīmijterapijas" flakonu. Dalībniekiem bija iespēja izmēģināt dažādas pagatavošanas ierīču sistēmas. Šīs klātienes apmācību dienas vadītājas Ilona Karja, Inese Pētersone, Līna Lāže un Svetlana Buraja centās pieiet pie katra apmācību dalībnieka, lai pārliecinātos, ka dotie uzdevumi un to izpildes process ir skaidrs, un pēc prakses paliks kāds iespaids arī par šo onkoloģijas farmācijas jomu. Dienas noslēgumā veiksmīgi tika nokārtots pārbaudes darbs par apgūto materiālu.

LFB OFS pateicas visiem apmācību kursa atbalstītājiem un dalībniekiem! Šis bija pirmais hibrīda formāta pasākums onkoloģijas farmācijā Latvijā, un tas ir novadīts godam.

Svetlana Buraja - LFB OFS vadītāja

 

Uz augšu
Atpakaļ
Pēdējās izmaiņas 2023. gada 23. oktobrī, plkst. 15:13
Teksta izmērs A A A
LV | EN
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies").
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. Labi