MEKLĒJAM TALANTUS – SAVĒJO VIDŪ FARMĀCIJĀ!

Ja strādā farmācijas nozarē, īpaši - aptiekā, Tevi šis darbs aizrauj un sagādā prieku, kolēģi regulāri nāk pie Tevis pēc padoma vai informācijas – varbūt ir pienācis laiks jauniem izaicinājumiem – dalīties ar savām zināšanām plašākam interesentu lokam!

Tālākizglītības procesa ietvaros LFB Farmaceitu profesionālās kvalifikācijas Sertifikācijas komisija gada laikā saskaņo daudz dažādus tālākizglītības pasākumus (TIP), t.sk. arī individuālos TIP, bet tikai nelielā daļā no tiem kā lektori un/vai darba grupu vadītāji ir tieši farmaceiti. Prakse pierāda, ka zinošs farmaceits citam kolēģim - farmaceitam - vislabāk var pastāstīt un izskaidrot konkrētu farmaceitiskās aprūpes jautājumu, tāpēc piedāvājam izmēģināt spēkus zināšanu un prasmju tālāknodošanai jaunā pakāpē –

aicinām kļūt par VIEDFARMACEITU!

Vēlamies uzrunāt  aktīvākos un radošākos farmaceitus “neturēt sveci zem pūra” un izmēģināt šī projekta ietvaros sagatavot priekšlasījumu par kādu farmaceitiskās aprūpes tēmu*  un prezentēt to farmācijas speciālistu auditorijai!

Kas Tev būs jādara?

  1. Jāsagatavo lekcija – prezentācija par kādu farmaceitiskās aprūpes tēmu* un līdz 02.05.2023. jāatsūta lekcijas prezentācija LFB (lfb@farmaceitubiedriba.lv). Priecāsimies par 45 min. lekciju, bet tā var būt arī īsāka vai garāka. Galvenais - apmācību materiālam jābūt noderīgam aptiekās strādājošiem farmācijas speciālistiem. Vislabāk, ja prezentācijā minēti konkrēti gadījumi no pieredzes, konsultējot klientus aptiekā.*
  2. Jāsagaida uzaicinājums piedalīties klātienes pasākumā (LFB Vasaras plenērā, 16.06.2023.), lai auditorijai līdz 50 dalībniekiem klātienē demonstrētu savu veikumu (sniegtu lekciju). Pasākumā nevajadzēs lietot mikrofonu.

Par lekcijas sagatavošanu un nolasīšanu saņemsi noteiktu tālākizglītības punktu skaitu savā tālākizglītības punktu kontā (līdz 8,0 TP par 45 minūšu lekciju). Protams – būs arī pārsteiguma balvas!

Ja Tev šī pieredze liksies interesanta un radīsies vēlme lekciju sniegšanu atkārtot, tas būs solis virzienā uz nonākšanu LFB apmācīttiesīgo lektoru sarakstā, kļūstot par īstu lektoru un piedaloties tālākizglītības konferencēs, veidojot rakstus vai komentārus žurnālam Materia Medica u.c.

 

Palīgmateriāli prezentācijas sagatavošanai būs pieejami kursi.mic.lv vietnē no 15.04.2023.
Ja vēlies ko precizēt, lūdzu, raksti: jelena.petrishina@gmail.com vai indra@farmaceitubiedriba.lv.


Uzdrošinies un startē! Mums visiem kopā tas būs ieguvums!

Sazināsimies ar visu iesūtīto darbu autoriem.

 

*Farmaceitiskās aprūpes tēmu piemēri un vēlamā prezentācijas struktūra pieejama ŠEIT

 

Uz augšu
Atpakaļ
Pēdējās izmaiņas 2023. gada 30. martā, plkst. 14:27
Teksta izmērs A A A
LV | EN
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies").
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. Labi