LFB pakalpojumu sniegšana attālināti

LFB pakalpojumu sniegšana attālināti

Cien. farmaceiti un farmaceita asistenti!

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 vīrusa dēļ, Latvijas Farmaceitu biedrība no šī gada 13. marta līdz 2020. gada 20. maijam ATCEĻ apmeklētāju apkalpošanu klātienē LFB biroja telpās Pils ielā 21, Rīgā, iespēju robežās nodrošinot klātienes pakalpojumu sniegšanu attālināti. 

  • Visus nepieciešamos dokumentus ir iespējams iesniegt elektroniski, sūtot uz e-pastu lfb@farmaceitubiedriba.lv, vai pa pastu uz Pils iela 21, Rīga, LV-1050.
  • Visu dokumentu oriģinālu (reģistrācijas apliecību, apliecību-piespraužu, sertifikātu) saņemšana LFB birojā (Pils ielā 21, Rīgā) būs iespējama tikai pēc valstī pasludinātās ārkārtas situācijas atcelšanas.
  • Dokumentu oriģinālu un apliecību-piespraužu pagaidu saņemšanas kārtība ir saskaņota ar Veselības inspekciju.

Līdz ar to farmaceiti un farmaceita asistenti, kam apliecību-piespraužu derīguma termiņš  beidzies sākot ar  2020. gada 1. februāri, savas jaunās apliecības-piespraudes gadījumos, ja tās vēl nav izņemtas, varēs saņemt tikai pēc valstī pasludinātās ārkārtas situācijas atcelšanas. Tas pats attiecas uz sertificēto farmaceitu dokumentu oriģinālu saņemšanu papīra formātā. 

Par visiem jums aktuāliem jautājumiem – farmaceitu/farmaceita asistentu reģistrācija (izmaiņas reģistrācijā), tālākizglītība, farmaceitu sertifikācija, maksājumi - lūgums zvanīt pa tālr. 67280522 vai rakstīt lfb@farmaceitubiedriba.lv

Pēc 20.maija mājaslapas slēgtajā sadaļā būs iespēja pieteikties klātienes apmeklējumam!

Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai par valstī izsludināto ārkārtējo situāciju un noteiktajiem piesardzības pasākumiem.

Būsim atbildīgi un rūpēsimies par sevi, kolēģiem un saviem līdzcilvēkiem!

Dace Ķikute, LFB prezidente

 

Uz augšu
Atpakaļ
Pēdējās izmaiņas 2020. gada 13. martā, plkst. 14:18
Teksta izmērs A A A
LV | EN
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies").
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. Labi