Aicinām uz LFB vasaras plenēru 16.jūnijā!

Pieteikšanās plenēram noslēgusies!

Satiksimies ārpus ierastās vides, gūsim jaunas zināšanas un labi pavadīsim laiku!

Norises vieta: Viesu nams “Abzaļi”, Kadaga, Ādažu novads, LV-2103

Šī gada LFB VASARAS PLENĒRS, kas notiks 16. jūnijā netālu no Rīgas, būs īpašs – tajā ar lekcijām uzstāsies nevis rūdīti lektori ar ilgu gadu pieredzi, bet vārds tiks dots mūsu kolēģiem – aptiekās strādājošiem farmaceitiem, kas pieteikuši savu dalību Latvijas Farmaceitu biedrības projektam “Viedfarmaceits” (vairāk par projektu Šeit). Projektam iesniegtas un plenēra laikā tiks nolasītas 4 kolēģu lekcijas: 


kopā ar Elmu Grīnhofu atkārtosim zināšanas un iemācīsimies ko jaunu par zāļu gatavošanu aptiekā, Ērika Pētersone pastāstīs par būtiskāko grūtnieču farmaceitiskajā aprūpē, Jekaterina Eitminaviča sagatavojusi prezentāciju par medikamentu mijiedarbību ar pārtiku, savukārt par biežākajām zarnu infekcijām un pārtikas nepanesību bērniem pastāstīs Lana Hodasēviča.

Plenēra dalībniekiem būs ekskluzīva iespēja ielūkoties arī LFB valdes darbā, jo plenēra laikā tiks organizēta atklātā LFB valdes sēde, kurā piedalīties būs aicināts ikviens vasaras plenēra dalībnieks. Tā būs lieliska iespēja gan uzzināt par LFB un nozares aktualitātēm, gan ielūkoties Biedrības un valdes ikdienā.

Apvienojot lietderīgo ar patīkamo, papildus lekcijām un atklātajai valdes sēdei pasākumā laiks tiks atvēlēts arī aktivitātēm brīvā dabā, kā tas jau ierasts LFB vasaras pasākumos.

Plānotā pasākuma programma pieejama ŠEIT.


Lai no Rīgas sasniegtu pasākuma vietu, kā arī nokļūtu atpakaļ, LFB organizēs transportu - izbraukšana plkst. 8.30 no stāvvietas pie LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes Aspazijas bulvārī 5. Vietai autobusā OBLIGĀTI nepieciešams pieteikties, veicot atzīmi elektroniskajā pasākuma pieteikuma anketā vai telefoniski, ja dalību pasākumā piesakāt zvanot LFB!

 

Pasākums ir pieteikts sertifikācijas komisijai tālākizglītības punktu piešķiršanai. Prognozēts, ka par dalību pasākumā farmācijas speciālisti saņems 6,0 tālākizglītības punktus.

 

 

Aicinām pieteikties VASARAS PLENĒRAM līdz 2023. gada 12.jūnijam:

Dalības maksa (ieskaitot PVN 21%) 20,00 EUR. 
Dalības maksā iekļautas pusdienas un kafijas pauze. Konferences neapmeklēšanas gadījumā dalības maksa netiek atmaksāta.

Samaksāt par dalību pasākumā var ar pārskaitījumu līdz 12.06.2022.!

Pirms maksājuma veikšanas obligāti jāpiesakās pasākumam!

 

 

Latvijas Farmaceitu biedrība

Pils iela 21, Rīga, LV-1050

Reģistrācijas Nr.: 4 000 800 867 6

“SWEDBANK”; bankas kods: HABALV22

Konta Nr.: LV69HABA000140J045628

 

Ja esat pieteicis dalību pasākumā, bet kādu iemeslu dēļ ierasties tomēr nevarēsiet, par to nepieciešams informēt LFB līdz 12.06.2023.

Uz tikšanos VASARAS PLENĒRĀ!

 

Uz augšu
Atpakaļ
Pēdējās izmaiņas 2023. gada 18. maijā, plkst. 09:52
Teksta izmērs A A A
LV | EN
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies").
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. Labi