Ieplāno dalību LFB tālākizglītības konferencēs 2024. gadā jau laikus!

Ieplāno dalību LFB tālākizglītības konferencēs 2024. gadā jau laikus!

Aicinām iepazīties ar LFB konferenču grafiku 2024. gadam! 

Esam sagatavojuši 2024. gada LFB konferenču grafiku - kopskaitā paredzētas 9 konferences, no kurām pirmā notiks tiešsaistē Zoom platformā 9. februārī, savukārt pārējās konferences notiks klātienē: 3 konferences Latvijas reģionos, 4 – Rīgā, savukārt Vasaras plenēra norises vieta vēl tiks precizēta.

LFB organizētie tālākizglītības pasākumi arī turpmāk būs fokusēti uz aktualitātēm nozarē un specifisku, farmaceitam nepieciešamu kompetenču apgūšanu un papildināšanu - informēšanu un konsultēšanu par farmakoloģiski aktīvajām vielām, farmaceitisko pakalpojumu sniegšanu, sabiedrības veselības veicināšanu, slimību profilaksi u.c. Šogad esam apņēmušies katrā no mūsu organizētajām konferencēm iekļaut arī menedžmenta kompetencēm atbilstošu saturu, lai par katras konferences apmeklēšanu papildu tiktu saņemti arī 0,5-1,5 menedžmenta kompetenču punkti, kas īpaši aktuāli ir sertificētiem farmaceitiem.

2024. gada konferenču sezonu noslēgsim ar Latvijas Farmaceitu biedrības Gada konferenci 8. novembrī, kura tiks aizvadīta svētku zīmē, jo tās laikā svinēsim Latvijas Farmaceitu biedrības trīsdesmito gadskārtu.

LFB konferenču grafiks 2024. gadam atrodams sadaļā zem kalendāra:

Šajā sadaļā redzamā tabula laika gaitā tiks papildināta ar konkrētām konferenču tēmām un nosaukumiem. Plašāka informācija par katru no konferencēm (pasākuma programma, dalības maksa, pieteikšanās iespējas u.c. informācija), pasākumam tuvojoties, tiks publicēta LFB vietnē, kā arī nosūtīta uz farmācijas speciālistu e-pastiem. 

   

Uz augšu
Atpakaļ
Pēdējās izmaiņas 2024. gada 4. janvārī, plkst. 15:30
Teksta izmērs A A A
LV | EN